ROMANTIKA V KARAVANE ČI STANE?

Kempovanie a autocaravaning

Pod stanom či v obytnom aute

Kempovanie a caravaning v Kemp Oravice
Kempovanie a caravaning v Kemp Oravice - areál

Milovníci stanovania a caravaningu si prídu na svoje. Prekrásne prostredie Oravíc s okolitými výhľadmi priamo z areálu kempu vás chytí za srdce. Priamo v prírode a predsa v bezpečí a s ponukou základných služieb.

Náš areál autokempu Oravice je ako jeden z mála na Slovensku a v čechách, ktorý poskytuje ubytovacie služby a prenájom priestoru pre karavaning a stanovanie celoročne. Iste, je to dané prostredím a umiestenením kampu priamo v turistickej oblasti s celoročnou aktivitou. Neďaleký lyžiarsky vlek a termálne kúpalisko Oravice nedajú ani jednému turistovi pocit nudy vo voľnom čase.

Areál kempu je uspôsobený ako pre autokaravanistov, tak aj pre turistov s stanmi a spacími vakmi. Pre milovníkom caravaningu je pripravená spevnená plocha vytvorená z dlažby pre trávanté plochy, takže vaše auto alebo príves sa nebude boriť do zeme a aj vy ste stále na suchom. Navyše stojany pre pripojenie elektriny sú k dispozícii priamo pri parkovacej rekreačnej ploche.

Pre milovníkov stanovania je k dispozícii rozsiahly priestor zatrávneného areálu, ktorý je počas letnej sezóny neustále udržiavaný. Navyše jemne stúpajúci terén nespôsobuje ani v daždivých dňoch nepríjemné mláky a mokré miesta. Aj v priestoroch trávantého areálu sú pri ňom k dispozícii dva stojany pre pripojenie elektrickej energie ku stanom či autokempom.

Pre vaše hygienické potreby sú k dispozícii priestranné a moderné sprchy, umyvárne a toalety, samostatne pre mužov a ženy. K dispozícii je mini kuchynka a práčka pre prípadné prepranie prádla.

Cenník kempovania a caravaningu

Poplatok za kempovanie Cena / 1 noc
Dospelý, dieťa nad 5 rokov 2,50 €
Dieťa do 5 rokov zadarmo
Auto 2,70 €
Karavan 4,30 €
Kamper 5,30 €
Motocykel 1,30 €
Stan 2,70 €
Elektrina 5,00 €
Domáce zviera 1,30 €

Daň z ubytovania – 0,30 €/deň/osobu.
Daň z ubytovania sa nevzťahuje na študentov, dôchodcov nad 70 rokov, deti, zťp a ich sprievodca.

Kempovanie a caravaning v Kemp Oravice - pre deti
Kempovanie a caravaning v Kemp Oravice - hojdačka

Spoločné priestory pre osobnú hygienu a toalety