POHODA V MODERNOM ŠTÝLE

Ubytovanie v štúdiovej chate

Štúdiová chata „Mira“

Moderná štúdiová chata je určená pre tých, ktorí preferujú súkromie a pohodlie svojej dovolenky. Je taktiež celodrevená, vybudovaná v štýle bungalovu, avšak nová, v modernom štýle, v interiéroch zariadená novým nábytkom.

Chata má tri celoprestrešené vchody. Súčasťou chaty sú aj prestrešené terasy so zábradlím z opačnej strany chaty na pohodové podvečerné sedenia s rodinou, či priateľmi.

Prvá obytná časť je pre určená pre 2 osoby, súčasťou je mini-kuchynka a štýlové toalety so sprchou a WC. Kuchynka je v jednoduchom štýle, obsahuje kuchynský drez, keramickú zabudovanú dvojplatničku,  rýchlovarnú kanvicu, chladničku a zariadenie kuchyne.

Druhá obytná časť chaty je v štýle chatového apartmánu a je určená pre 4 osoby. Tvorí ho priestranná miestnosť, ktorá v jednej časti je oddychová, v druhej časti je kuchynský kútik. Súčasťou obytnej jednoty je aj malá spálňa pre deti s poschodovou posteľou. V oddychovej časti je TV, skrina na šatstvo a komody, v kuchyni je zabudovaná chladnička, kuchynská linka s drezom, keramický sporák, rýchlovarná kanvica, kompletné vybavenie kuchyňa jedálenská časť so stolom a stoličkami.
Súčasťou ubytovacej jednotky je ladená toaleta so sprchovým kútom a štýlovým umývadlom.

Prvá a druhá obytná časť má spoločný vchod s priestrannou skriňou a vešiakovou stenou a v prípade záujmu, pre väčšiu rodinu,  je možné prenajať si obidve ubytovacie jednotky spolu.

Tretia a štvrtá obytná jednotka je každá pre tri osoby a taktiež každá ma svoj samostatný vchod pre pohodu súkromia. Sú to identické ubytovacie jednotky, líšiace sa len zrkadlovým efektom rozvrhnutia ineriéru. Každý vchod do ubytovacej jednotky je vybavený menšou chodbou s vešiakovou stenou a zrkadlom. Prechádzate cez stredne veľkú kuchynku do priestrannej ubytovacej a oddychovej časti, v ktorej je manželská posteľ a jedna samostatná posteľ. V izbe je skriňa na šatstvo, 2 komody a LCD SAT TV. Všetko potrebné pre pohodu a relax.
Kuchynská linka má zabudovanú keramickú dosku na varenie, obsahuje drez na umývanie riadu a taktiež rýchlovarnú kanvicu a zariadenie kuchyne. Vedľa linky stojí chladnička a menší jedálenský stôl pre tri osoby.

Kemp Oravice - Štúdiová chata Mira
Kemp Oravice - štúdiová chata Mira v zime
Kemp Oravice - oddychová časť v štúdiovej chate Mira
Kemp Oravice - toalety v štúdiovej chate Mira

Cenník ubytovania v štúdiovej chate „Mira“

Typ ubytovacej jednotky Počet osôb Cena / 1 noc
 Prvé ubytovacie štúdio  2 osoby  40,00 €
 Druhé ubytovacie štúdio  4 osoby  60,00 €
 Tretie ubytovacie štúdio  3 osoby  50,00 €
 Štvrté ubytovacie štúdio  3 osoby  50,00 €
 Prvé + druhé komplet  6 osôb  95,00 €

Príplatky:
Poplatok za domáce zvieratko – 1,30 € / noc
Parkovanie auta je v cene ubytovania.
Daň z ubytovania – 0,30 €/deň/osobu.
Daň z ubytovania sa nevzťahuje na študentov, dôchodcov nad 70 rokov, deti, zťp a ich sprievodca.

Fotografie z ubytovania v štúdiovej chate